Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 15 lipca 2008 r.

 

DZIECI ZE ŚWIETLICY NA ROZTOCZU

11 lipca dzieci ze świetlicy środowiskowej „Stokrotka” prowadzonej przez Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy HUMANUS dzięki dotacji Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie mogły oglądać piękno Roztoczańskiego Parku Narodowego. Stowarzyszenie zorganizowało dla dzieci wycieczkę z licznymi atrakcjami. Dzieci zwiedzały Zwierzyniec, Kościółek na wodzie, pomnik szerszeni oraz podziwiały krajobraz wchodząc na Bukową Górę. Odwiedziły także Górecko Kościelne, a w nim przepiękny drewniany kościół, drogę krzyżową oraz wiekowe kapliczki.

Kolejnym etapem wycieczki był Zamość. Dzieci zwiedzały Zamojskie ZOO oraz spacerowały po starym rynku. Największą jednak atrakcją dla dzieci było ZOO. W trakcie wycieczki dzieci poznawały różnorodność gatunków zwierząt i z zaciekawieniem przyglądały się tym, których dotąd nie widziały poza ekranem telewizji.

Wyjazd na wycieczkę był dla dzieci prawdziwą lekcją historii i przyrody. Mogły same zobaczyć miejsce mordu Polaków oraz podziwiać rzadką szatę roślinną. Mimo wielkiego zmęczenia po całodziennej wycieczce na buziach dzieci widać było radość. Dla wielu z nich był to pierwszy pobyt w Roztoczańskim Parku Narodowym i w ZOO.

Inną atrakcją w czasie wakacji zaplanowaną przez stowarzyszenie HUMANUS z myślą o dzieciach będzie wyjazd na kolonie w dniach 18 – 24 sierpnia 2008r. również do malowniczo położonego Krasnobrodu.

Zarząd JSNP HUMANUS

 


Dodano: 15 lipca 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI