Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 9 maja 2008 r.

 

SZKOLNE ZMAGANIA O ŻYCIE I ZDROWIE NA DRODZE

 

Na terenie powiatu janowskiego w miesiącu kwietniu już po raz 32 przeprowadzone zostały powiatowe eliminacje Ogólnopolskich Konkursów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Celem konkursów było podniesienie poziomu wiedzy na temat Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, co w konsekwencji wg. założeń organizatorów powinno bezpośrednio wpłynąć na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży biorącej w nich udział.

Do eliminacji przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe i średnie naszego powiatu.

Zawodnicy jak zwykle musieli wykazać się wiedzą sprawdzaną przy pomocy testów, a także umiejętnościami kierowania pojazdami (w zależności od wieku – rowerem bądź samochodem).

Było o co walczyć, nagrody rzeczowe, były ufundowane przez Wójtów poszczególnych gmin, Burmistrza Janowa Lubelskiego i firmę Auto Moto-Service Andrzeja Wojtana. Placu manewrowego i samochodów użyczył Andrzej Kiszka, kierownik LOK w Janowie Lubelskim. Dyplomy dla wszystkich uczestników zawodów wydrukował nieodpłatnie Antoni Florczak.

Gościnne mury szkoły w Kocudzy kierowanej przez Panią Dyrektor Bożenę Dubiel, przyjęły uczestników podczas finału powiatowego. Z ramienia KPP w Janowie Lubelskim konkursy przygotował i przeprowadził asp. szt. Krzysztof Dziurda.

W wyniku zaciętych zmagań najlepszymi i to w obu konkursach okazali sie uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kocudzy - Piotr Jargiło i Dycha Jarosław -reprezentanci podstawówki oraz Papierz Zenon, Krzos Rafał i Rutkowski Radosław z gimnazjum. Obie drużyny przygotował do konkursów mgr Henryk Kulesza.

Wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom, dziękujemy za wspólną zabawę licząc na to, że ich trud włożony w przygotowania będzie procentował w przyszłości.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały nasz powiat w zmaganiach wojewódzkich, które w tym roku odbędą się w Józefowie, Lublinie i w Zamościu. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów.

Z-ca Nacz. SP i RD KPP w Janowie Lubelskim

Nadkomisarz Radosław Czuba


Dodano: 9 maja 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI