Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 6 maja 2008 r.

 

 

PRZYGOTOWANIE DO OTWARCIA BASENU

 

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Deruś przygotowuje się do przejęcia krytej pływalni. Gmina przekaże budynek po zakończeniu inwestycji pod koniec lipca.

Jednak wcześniej trzeba rozwiązać wiele spraw organizacyjnych. OSiR przygotowując się do przejęcia zadań związanych z organizacją, uruchomieniem i zapewnieniem ciągłości pracy krytej pływalni w miesiącu marcu ogłosił i przeprowadził konkurs na stanowisko Kierownika krytej pływalni. W wyniku postępowania konkursowego stanowisko to objął Pan Andrzej Majkowski. Dotychczasowe doświadczenia zawodowe Pana Majkowskiego, operatywność i kreatywność pozwalają przypuszczać, że wszelkie przygotowania organizacyjno porządkowe będą przebiegać sprawnie i prawidłowo. Przewidziane jest kolejne spotkanie z dyrektorami szkół na temat organizacji zajęć nauki pływania dzieci i młodzieży z janowskich szkół.

Sporym i obustronnym wyzwaniem, ze względu na brak dotychczasowych doświadczeń jest opracowanie zasad i grafiku korzystania z krytej pływalni przez szkoły, tak, aby nie zakłócało to programów dydaktycznych szkół. Przed uruchomieniem należy również przygotować i opracować regulaminy i procedury pracy i funkcjonowania krytej pływalni, przeszkolić kadrę techniczną i obsługę. Równocześnie trwają prace nad metodami współpracy z klientami zainteresowanymi zbiorowym korzystaniem z pływalni w różnych formach organizacyjnych.

Wyzwaniem dla dyrekcji OSiR jest opracowanie takiego modelu funkcjonowania pływalni pod względem czasowo - cenowym, aby mogli z niej korzystać wszyscy mieszkańcy naszej janowskiej społeczności. Ta ogromna i długo oczekiwana inwestycja prowadzona wspólnym wysiłkiem Starostwa Powiatowego i Gminy Janów Lubelski ma służyć zdaniem OSiR zarówno jako miejsce integracji, jak i przyjemnego spędzania wolnego czasu.

(Red.)


Dodano: 6 maja 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI