Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 12 kwietnia 2008 r.

STREFA RUSZYŁA

 

„Kamieniem milowym" można nazwać wydarzenie z 11 kwietnia 2008 r. jakie miało miejsce w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim.

Na spotkanie przybył Dyrektor ARP S.A oddział w Tarnobrzegu Marek Indyk z kierownikiem Januszem Misiem. Szczególnymi gośćmi byli prezesi firmy JANEX Leszek Ciupak i Jan Ciupak. Po krótkim powitaniu gości nastąpiło wręczenie przez burmistrza Krzysztofa Kołtysia "Zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Janów Lubelski TSSE EURO-PARK WISŁOSAN" prezesowi firmy JANEX.

Dyrektor Marek Indyk dziękował władzom Janowa Lubelskiego za profesjonalne przygotowanie strefy do działania. Starosta powiatu Zenon Sydor w kilku słowach wspomniał o znaczeniu strefy dla powiatu janowskiego. Wydarzenie to zaowocuje powstaniem inwestycji w postaci zakładu produkcji kasz, głownie gryczanych. Roboty inwestycyjne rozpoczną się jesienią bieżącego roku, po sprowadzeniu nowoczesnych linii produkcyjnych będzie to najnowocześniejszy i największy zakład produkcyjny tego typu w Polsce i jeden z największych w Europie. Koszt inwestycji wyniesie około 35 milionów złotych. Wymierną korzyścią dla miasta będzie stworzenie co najmniej 48 miejsc pracy.

Część zadań i planów okryte jest tajemnica handlową, w miarę pozyskiwania nowych informacji, będziemy informować mieszkańców na bieżąco.

Uroczystość zainteresowała media regionalne i krajowe, czego dowodem było kilkunastu dziennikarzy i dwie stacje TV.

Tekst: Jan Machulak

Foto: Łukasz Spryszak (archiwum UM)

 


Dodano: 12 kwietnia 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI