Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 14 marca 2008 r.

PRZED PIŁKARSKĄ WIOSNĄ

Po zimowej przerwie piłkarze IV ligi lubelskiej wznawiają rozgrywki. Podopieczni trenera Góry już w najbliższą niedzielę 16 marca o godzinie 15:00 zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej meczem z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej Spartakusem Szarowola.

Piłkarze „Janowianki” przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli już w pierwszej połowie stycznia. Dzięki pomocy finansowej Starostwa Powiatowego zespół spędził blisko dwa tygodnie na zgrupowaniu w Potoczku gdzie nasi zawodnicy w pełni korzystając z bazy sportowej, ćwiczyli nad siłą, motoryką i wytrzymałością. W ostatnich tygodniach przyszedł czas na zgrywanie poszczególnych formacji w meczach kontrolnych, w których to nasz zespół prezentował się nieźle: m.in. remisując 1:1 z Unią Nowa Sarzyna oraz Sokołem Nisko, czy też pokonując 2:0 Orion Niedrzwica.

W porównaniu z rundą jesienną w kadrze zespołu nie nastąpiły wielkie zmiany personalne. Z drużyny ubył Kamil Zieliński natomiast barw „Janowianki” bronić będzie pozyskany ze „Stali Poniatowa” Krzysztof Niedźwiadek.

Reasumując czeka nas kolejna ciężka, ale ciekawa runda, po ostatniej dobrej jesieni – 18 punktów, wierzymy, że podopieczni trenera Góry nie zawiodą swoich kibiców i będziemy mogli emocjonować się dobrymi piłkarskimi spektaklami na naszym Miejskim Stadionie Sportowym przy ul. Sukienniczej 1, na który po raz pierwszy w tym roku zapraszamy państwa serdecznie już w najbliższą niedzielę 16 marca o godzinie 15:00.

 


Dodano: 14 marca 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI