Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 11 marca 2008 r.

 

Z KULTURĄ W REMIZIE

Niedzielnym popołudniem w Momotach Górnych rozegrano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP Krzysztofa Kołtysia. W turnieju walczyło osiem drużyn ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Janów Lubelski. Był to już drugi turniej zorganizowany przez strażaków.

- Wprowadzamy życie kulturalne do remiz - mówił Komendant OM-G ZOSP RP Grzegorz Kwiecień. Wcześniej przeprowadzone eliminacje pozwoliły wyłonić reprezentacje, które rozegrały walki finałowe. Zwycięzcami byli zawodnicy z OSP Biała, a w następnej kolejności: Momoty Górne, Zakładowa Ochotnicza Straż Pożarna, Zofianka Górna, Ujście, Łążek Ordynacki, Janów Lubelski i Momoty Dolne.

Finały przebiegały w przyjaznej atmosferze z uśmiechem na twarzy, nie było protestów nie było gwizdów, były brawa dla udanych zagrywek. Puchary i dyplomy w imieniu prezesa wręczał Grzegorz Kwiecień. Stoły dla poszczególnych jednostek zostały zakupione przez UM z funduszy przeciwalkoholowych. Na zakończenie Prezes OSP w Momotach Górnych Roman Kaproń zapraszał na kolejne rozgrywki oraz na oficjalne uroczystości otwarcia remizy, które odbędą się w wakacje w lecie b.r.

Tekst i foto: J.M


Dodano: 11 marca 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI