Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 5 marca 2008 r.

ZAPROSZENIE NA RECITAL

 

W dniu 8 marca 2008 r. (sobota) na godz. 19.00  Muzeum Regionalne w Janowie Lubelskim zaprasza na recital fortepianowy Marcina Dominika Głucha.

Marcin Dominik Głuch urodził się w 1973 roku w Warszawie. Tam ukończył Wydział Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej imienia Fryderyka Chopina. Od 1997 roku był zatrudniony jako pianista w Performing Arts School „Dansforum” w Göteborgu w Szwecji, gdzie ponadto współpracował z Festiwalem Naukowym, Festiwalem Filmowym, Wyższą Szkołą Muzyczną i międzynarodowymi artystami: Piotrem Skaluba, Janem Englertem, Piotrem Janowskim, Grantem Martyrosianem, Dawidem Dorelem Ambrusem, Małgorzatą Gucewicz-Boublej, Brigitt i Ellen Finnilä oraz choreografami: Lia Schubert, Vaclevem Havlikiem, Mariana Descalu i Ran Hamilton. W 2002 roku jego balet Wspomnienia z ogrodu miał swoją premierę w Teatrze Tir Na Nog w Göteborgu. W latach 2004-2006 był pianistą Baletu Monte Carlo w Monako. W 2006 roku współpracował jako chórmistrz i pianista z Teatrem Muzycznym Rampa w Warszawie. Laureat wielu nagród, m.in.: II miejsce na konkursie kompozytorskim zorganizowanym przez Akademię Muzyczną imienia Fryderyka Chopina w Warszawie, II miejsce na Konkursie Fortepianowym imienia Jana Sebastiana Bacha w Warszawie.

8 marca Marcin Dominik Głuch zaprezentuje m.in. utwory L. van Beethovena, F. Chopina, J. Elsner, B. Smetany, S. Rachmaninowa.

Recital odbędzie się w sali kameralnej Janowskiego Ośrodka przy ul. Jana Pawła II 3 (II piętro). Wstęp jest wolny, ale z powodu ograniczonej ilości miejsc, osoby zainteresowane udziałem proszę o zgłoszenie się wcześniej i odebranie zaproszenia w biurze Muzeum przy ul. Jana Pawła II 3 (JOK). Zaproszenia można odbierać do piątku 7 marca.

 


Dodano: 5 marca 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI