Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 26 lutego 2008 r.

 

GMINNA LIGA PIŁKI HALOWEJ

 

Trwająca ponad trzy miesiące Liga Gminna Halowej Piłki Nożnej dobiegła końca. Mimo iż poziom rozgrywek był niższy w stosunku do ubiegłego roku, dostarczyły one wielu emocji wszystkim kibicom. Na trybunach można było zobaczyć najważniejszych przedstawicieli władz gminy i powiatu.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów. W całych rozgrywkach padło aż 388 bramek, które strzelało 67 zawodników. Przed rozpoczęciem rozgrywek najmocniejszym zespołem wydawał się dobrze nam znany z pierwszego turnieju Kabaret Starszych Panów mający w swoim składzie ubiegłorocznego króla strzelców Ligi Dariusza Brytana. Oprócz KSP z ubiegłorocznych rozgrywek pozostał jeszcze zespół Technika w nieco odmienionym składzie, pozostałe zespoły to nowe teamy i nie do końca można było przewidzieć jak się zaprezentują. Jednak po pierwszej rundzie rozgrywek, dzięki pięknej i co najważniejsze bardzo skutecznej grze wyłonił się nowy kandydat do zdobycia Pucharu Burmistrza – FC Caterpillar zespół składający się w większości z pracowników zakładu Caterpillara. Po pierwszej rundzie wygrywając 6 z 7 spotkań objął prowadzenie w rozgrywkach, a tuż za nim był KSP. Wydawać by się mogło, że walka o zwycięstwo rozegra się pomiędzy tymi dwoma drużynami, jednak KSP podjął decyzję o wycofaniu się z rozgrywek. Wygrywający mecz za meczem Caterpillar miał coraz większe szansę na zwycięstwo. Jedyną drużyną, która mogła zagrozić liderowi był zespół FC Technik. Niestety pogrzebał on swoje szanse na zwycięstwo w bezpośredniej konfrontacji z Caterpillarem, którą liderzy wygrali 6:3.Tym samym już na kolejkę przed końcem rozgrywek Caterpillar zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju.

Uroczyste zakończenie rozgrywek, wręczenie wyróżnień i medali odbyło się 22 lutego. Wręczenia nagród i wyróżnień dokonał zastępca burmistrza Janowa Lubelskiego Czesław Krzysztoń.

I tak najskuteczniejszym zawodnikiem Ligi z dorobkiem 29 goli został zawodnik v-ce lidera rozgrywek ekipy FC Technik Leszek Pachuta.

Nagrodę dla najlepszego piłkarza, zdobył zawodnik drużyny Komas Mariusz Majdanik.

Tytuł najlepszego bramkarza ligi zdobył zawodnik Caterpillaru – Krajewski Waldemar

Wyróżnienie za wytrwałość, zaangażowanie i optymizm otrzymał nestor rozgrywek Ryszard Małek z zespołu FC Technik

Wyróżnienie za wierność i przywiązanie do zespołu i resortu otrzymał zespół Policji.

Nagrodzeni zostali również zawodnicy Wojtexu, którzy dojeżdżali na turniej z odległych miejscowości, za walkę i ambicję, której im nie brakowało szczególnie podczas spotkań z najlepszymi drużynami tych rozgrywek.

Nagroda Fair Play została przyznana drużynie Kabaretu Starszych Panów za przedłożenie własnych ambicji nad dobro i kontynuację ligi oraz postawę godną wielkich mistrzów.

Dyplom otrzymał również Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś od kibiców, zawodników i sędziów z podziękowaniami za zorganizowanie i dalszą kontynuację Ligi Gminnej Halowej Piłki Nożnej pięcioosobowej.

Tekst i foto: Łukasz Spryszak


Dodano: 26 lutego 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI