Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

Instytucje w Unii Europejskiej

Dodano:8 stycznia 2008 r.

LIDERZY BEZ PUNKTÓW

Wczoraj (poniedziałek) zostały rozegrane kolejne trzy mecze Gminnej Ligi Piłki Halowej. Był to wieczór wielkich emocji oraz niespodzianek. Ale od początku.

W pierwszym meczu zmierzyli się ze sobą FC Technik i Kabaret Starszych Panów. Zajmujący przed tym meczem drugie miejsce w tabeli FC Technik uległ dobrze grającemu tego wieczoru Kabaretowi Starszych Panów 2:3.

W kolejnym meczu Ognioodporni zajmujący 3 miejsce w tabeli zmierzyli się z będącym na szarym końcu tabeli Wojtexem. Dobrze spisujący się w obronie Wojtex przegrywał po pierwszej połowie ”tylko” 2:1. Jeśli pierwsza połowa była w miarę wyrównana to w drugiej na boisku dominował już tylko zespół Ognioodpornych, który ostatecznie wygrał ten mecz aż 7:2.

W ostatnim meczu zajmujący pierwsze miejsce w tabeli FC Caterpilar, który jeszcze nie przegrał żadnego meczu w tych rozgrywkach, zmierzył się ze skazywanym na porażkę, zajmującym 5 miejsce w tabeli Komasem. Zespół Komasa nie zamierzał jednak poddawać się bez walki i po wyrównanej pierwszej połowie prowadził 1:0. Na początku drugiej części spotkania było już 1:1. Zawodnicy Caterpilaru podbudowani tym trafieniem coraz śmielej poczynali sobie pod bramką przeciwnika, ale w kilka minut później po dobrej kombinacyjnej akcji zespół Komasa obejmuje prowadzenie. Jednak nie cieszy się nim długo po kilku minutach jest już 2:2. Mecz stał na wysokim poziomie i obfitował w sytuacje strzeleckie dla obu zespołów. Kiedy wszyscy myśleli, że obie drużyny podzielą się punktami w ostatnich minutach, a właściwie sekundach meczu bramkę, która zadecydowała o zwycięstwie, zdobywa zespół Komasa. FC Caterpilar - Komas 2:3.

Tylko zespół FC Technika ma czego żałować, bo gdyby wygrał z Kabaretem SP to dzięki porażce FC Caterpilaru miałby szanse objąć prowadzenie w rozgrywkach.

Zobacz prezentację drużyn w galerii

Tekst i foto: Łukasz Spryszak (GJ)

Aktualna tabela po 4 kolejkach i wyniki ostatnich spotkań - więcej

Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.

Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

Strona Festiwalu Filmowego FART

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768