Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 30 lipca 2007 r.

MOCNE ZAKOŃCZENIE "FARCIARSKIEGO" FESTIWALU

Mocnym akcentem zakończył się trwający cały tydzień Festiwal Artystów Filmu i Telewizji FART. Podczas jego trwania mogliśmy poczuć się w Janowie Lubelskim jak w Hollywood. Na festiwalu oprócz świetnych filmów mogliśmy zobaczyć ,,na żywo’’ gwiazdy kina i telewizji, takie jak Małgorzata Pieńkowska, Krzysztof Kowalewski, Alosza Awdiejew i wiele innych. Tym razem na zakończenie FARTu w ,,Alei Gwiazd” gościli znani nam przede wszystkim z seriali ,,Ranczo” i ,,Miodowe lata” Cezary Żak i Artur Barciś. 

Z rozmowy, którą przeprowadzał pan Stanisław Krusiński wynikało wiele zabawnych sytuacji. Panowie szybko zjednali sobie zebraną publiczność. Opowiadali m.in. o wątkach, które pojawią się w następnej serii odcinków serialu ,,Ranczo”, o pracy na planie serialu oraz o kuracji odchudzającej pana Cezarego... Obiecali nawet, że postarają się, aby pierwszy premierowy odcinek nowej - III serii serialu ,,Ranczo” był wyemitowany w Janowie!

Następnie przyszedł czas na zasadzenie drzewka. Aktorzy mogli wybierać między grabem, a sosną białą. Kto ma zasadzić które drzewko zdecydowała licznie zebrana tego dnia publiczność. Po zasadzeniu tradycyjnych drzewek obu panom zostały wręczone przez v-ce Burmistrza Czesława Krzysztonia dyplomy ,,Farciarzy”. 

Kolejnym punktem programu był występ kabaretowy gwiazd. Panowie dali świetne szoł. Skecze bawiły publiczność do łez. 

Po spotkaniu z gwiazdami zostały wyemitowane filmy: ,,Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”, ,,Testosteron” oraz ,,Z odzysku”. Jedyne, czego mogliśmy żałować tego dnia to fakt, że FART właśnie dobiegł końca.

Tekst i foto: Łukasz Spryszak


Dodano:30 lipca 2007 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI