Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 11 kwietnia 2007 r.

 

ROZŚPIEWANA MONIKA... 

 

„Śliczna, skromna dziewczyna. Jest niewątpliwie jedną z najbardziej utalentowanych muzycznie młodych osób. Jej mocny, piękny głos mamy okazję podziwiać na wielu konkursach piosenkarskich a także na szkolnych apelach i przedstawieniach."- tak o uczennicy II klasy Gimnazjum w Janowie Lubelskim Monice Rapa, mówią koledzy i nauczyciele.

Jej zainteresowania muzyką i śpiewem rozpoczęły się już w klasie II szkoły podstawowej. Po raz pierwszy publicznie zaśpiewała podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Kilka dni później dostała propozycję śpiewania w Janowskim Ośrodku Kultury. I tak to się zaczęło. Dwa lata w zespole CEDURKI prowadzonym przez Pana Aleksandra Krzosa, następnie Szkoła Muzyczna prowadzona przez Pana Edwarda Krzemińskiego. W między czasie Monika uczęszczała na prywatne lekcje gry na pianinie u Pana Tomasza Tylusa. Zajęcia w JOK-u zakończyła w 2001 r., rozpoczynając jednocześnie w Ośrodku Kultury w Stalowej Woli. Obecnie śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Od pięciu lat uczestniczy w konkursach, przeglądach w Janowie, Biłgoraju, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Samborcu. Ale na tym się nie skończyło. Monika brała również udział w konkursach ogólnopolskich i nagrała dwie płyty! Wielki sukces. Podczas konkursów i koncertów poznała wiele interesujących, sławnych osób, takich jak: Anna Milewska, Michał Bajor, Ryszard Wróblewski, Barbara Dziedzic. Z pewnością usłyszymy jeszcze o Monice i będziemy dumni, że pochodzi właśnie z naszego miasta.

Życzymy utalentowanej dziewczynie wielu sukcesów muzycznych. Mamy nadzieję, że talent, jaki posiada, pozwoli jej spełnić wszystkie najskrytsze marzenia!

K. Padała


Dodano: 11 kwietnia 2007 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI